Görme Engelliler

BOLU BELEDİYE BAŞKANI ALAADDİN YILMAZ OKULUMUZU ZİYARET ETTİ.

BOLU BELEDİYE BAŞKANI ALAADDİN YILMAZ OKULUMUZU ZİYARET ETTİ.                                                            

Belediye Başkanı Alaaddin YILMAZ ve Eşi ile Başkan Yardımcısı Emine DAVARCIOĞLU, Bolu Milli Eğitim Müdürlüğü Yöneticileri 17.05.2012 Perşembe günü saat 08:45’de Okulumuzu ziyaret ederek, Okulumuz yöneticileri ve öğretmenleriyle sabah kahvaltısı yapmıştır.

            Okul Müdürü Şemsettin GÜRTÜRK,  Okullarının Bolu’da tanınmadığını belirterek, Okul hakkında konuklara genel bilgi vermiş, tanıtım konusunda ve diğer konularda Belediye Başkanlığından yardım talebinde bulunmuştur.

           Okulumuz 12’nci sınıf öğrencileri 2011 YGS sınav sonuçlarına göre Türkiye’deki 322 Ticaret Meslek Lisesi arasında Sosyal 1 puanında Türkiye Birincisi, YGS-4’te Türkiye üçüncüsü, YGS-3-5’de Türkiye beşincisi, YGS 2-6 ve Türkçede Türkiye yedincisi olduğu, Okul müdürü tarafından açıklanmıştır. 

            Okulun aşağıdaki ihtiyaçlarının, Bolu Belediyesi ve Bolu Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından karşılanacağı toplantıda belirtilmiştir.

-          Okulun tanıtımı için yönlendirme levhalarının Belediye tarafından yapılması

-          Okula ait çeşmenin Belediye su hattına bağlanması

-          Okulun acil ihtiyacı için Okul bahçesine kantin ve arşiv yapımının, Bolu Belediyesi ile Bolu Milli Eğitim Müdürlüğünce ortak olarak yapılması

              Ayrıca öğrenci velilerinden, Ercan ÜSKÜP öncülüğünde Koç Holding tarafından Okula 8 adet son model bilgisayar bağışının yapıldığı Okul Müdürü tarafından açıklanmıştır.

r

rrrr

r